اولین شرکت بسته بندی با 20 سال سابقه درخشان

به دنیای بسته بندی آذر آی دنیز خوش آمدید ، جایی که نوآوری با عملی بودن در حوزه راه حل های بسته بندی روبرو می شود. در این اکتشاف دقیق ، ما به تفاوت های ظریف می پردازیم ، کشف کاربردهای متنوع ، مزایای و فرآیند پیچیده ای که برای ایجاد این بسته بندی منحصر به فرد انجام می شود.

IBC Tank

مخزن حمل‌و‌نقل یا IBC چیست؟

مخازن حمل‌و‌نقل به مخازنی گفته می‌شود که مناسب برای جابه‌جایی مایعات و مواد نیمه جامد هستند و براثر نقل‌وانتقالات و فشارهای ناشی از حرکات وسایل نقلیه تغییر شکل نمی‌دهند. این مخازن بانام IBC که مخفف Intermediate bulk container است نیز شناخته می‌شوند. مخازن آی ‌بی ‌سی معمولاً دارای فریم و یا حفاظ فلزی‌ای هستند که میزان مقاومت مخزن پلی اتیلنی را افزایش می‌دهند. این مخازن به‌صورت اختصاصی برای حمل‌و‌نقل مایعات و موادی که نیاز به جابه‌جایی دارند طراحی‌شده‌اند و دچار تغییر شکل و آسیب نمی‌شوند. مخازن حمل‌و‌نقل یا IBC را معمولاً برای انتقال آب و مواد شیمیایی استفاده می‌کنند. این محصولات به‌صورت تک‌لایه تولید می‌شوند و مقاومت بالاتری نسبت به مخازن چندلایه دارند.

مخزن حمل‌و‌نقل یا IBC چیست؟

IBS Tank

مزایای استفاده از مخازن حمل و نقل

مزایای استفاده از مخازن حمل و نقل

یکی از مهمترین مزایای این مخازن نسبت به سایر مخازن پلی اتیلن مقاومت آنها است. مخازن IBC مخصوص حمل و نقل هستند و بدن قوی تری دارند زیرا برای حرکت و حمل مایعات و مواد شیمیایی مناسب هستند. هر یک از مخازن پلی اتیلن موجود در بازار برای مصارف خاص تولید شده است و اگر استفاده اصلی از مخازن نادیده گرفته شود ، ممکن است دچار مشکل شده و طول عمر کمتری داشته باشد. تانک ibc که با نام تانک حمل و نقل نیز شناخته می شود نیز کاربرد خاصی دارد و استفاده از تانک های عمودی و افقی معمولی به جای این تانک ها به هیچ وجه توصیه نمی شود. در اینجا برخی از مزایای دیگر مخازن IBC وجود دارد. چند مزیت مخازن حمل و نقل عبارتند از:

ایجاد امنیت بالا: در صورت عدم استفاده از مخزن مناسب ، محتویات داخل مخزن ممکن است در وسط جاده نشت یا آسیب ببیند ، بنابراین استفاده از مخازن IBC تضمین می کند که محتویات داخل مخزن بدون هیچ مشکلی به مقصد خود برسد و مشکلی نداشته باشد زیرا کاربرد اصلی آن حرکت مایعات است.

ظرفیت مناسب برای بشکه های بسته بندی: یکی از مزایای مخازن IBC نسبت به بشکه های بسته بندی ظرفیت بیشتر آنها است. مخازن طبرستان ظرفیت تا 1000 لیتر دارند و نیازهای بسیاری از مصرف کنندگان را برآورده می کنند.

طول عمر: این مخازن دارای دیوارهای محکم و ساختار پایدار بوده و از بهترین مواد پلی اتیلن ساخته شده اند. اما طول عمر آنها معمولا از 15 تا 25 سال متفاوت است.

سهولت تخلیه محتویات داخل مخزن: مخازن آذر آی دنیز قادر به نصب دریچه های تخلیه و اتصالات هستند و فرآیند تخلیه داخل مخزن به راحتی انجام می شود. این ویژگی مخازن حمل و نقل روند تخلیه مواد و جابجایی مخزن را تسهیل می کند که بشکه های بسته بندی فاقد آن هستند.

مشخصات فنی مخازن حمل‌و‌نقل یا مخازن آی بی سی

مخازن IBC  یا مخازن حمل‌ونقل طبرستان به روش قالب‌گیری دورانی تولید می‌شوند. روتومولدینگ یا قالب‌گیری دورانی یکی از بهترین روش‌ها برای تولید مخازن پلی‌اتیلن است و به دلیل مزایای بسیاری که دارد هرروز بیشتر موردتوجه قرار می‌گیرد. سرعت‌بالای ساخت، وزن مناسب محصولات و دوام بالای مخازن تولیدشده به روش روتومولدینگ، تعدادی از مزایای این روش است که باعث محبوبیت آن‌ها شده است. مخازن حمل‌و‌نقل یا آی بی سی طبرستان نیز به این روش تولیدشده‌اند و دارای تمام ویژگی‌های لازم برای یک مخزنِ حمل‌ونقل استاندارد هستند. 

مشخصات فنی مخازن حمل‌و‌نقل یا مخازن آی بی سی
چند نمونه از موارد استفاده از مخازن ای بی سی

چند نمونه از موارد استفاده از مخازن IBC به شرح زیر است:

1.انتقال آب آشامیدنی و مایعات مجاز از یک مکان به مکانی دیگر

2.تأمین آب مصرفی روستاهای کم‌جمعیت

3.جابه‌جایی مواد اولیه کارخانه‌های تولیدی و کارگاه‌ها

4.مناسب حمل‌ونقل مواد غذایی بهداشتی، مایعات مجاز و مواد نیمه جامد

5.حمل و انتقال شیر و لبنیات بهداشتی در بین لبنیاتی‌ها و تولیدکنندگان مواد غذایی

آذر آی دنیز حامی محیط زیست

استفاده از کیسه‌های جامبو  آذر آی دنیز به عنوان گزینه‌ای محیط‌زیستی و دوستدار محیط زیست مطرح شده است. در ادامه به برخی از مزایای استفاده از کیسه‌های جامبو برای محیط زیست اشاره می‌شود:

  1. بازیافت و کاهش پلاستیک تک‌بار مصرف: کیسه‌های جامبو معمولاً از مواد بازیافتی یا قابل تجدید مصرف ساخته می‌شوند، که به کاهش نیاز به تولید پلاستیک تازه و افزایش چرخه حیات مواد کمک می‌کند.

  2. کاهش آلودگی محیط زیست: با استفاده از کیسه‌های جامبو، مصرف پلاستیک‌های تک‌بار مصرف کاهش می‌یابد و در نتیجه آلودگی محیط زیست به ویژه دریاها و اقیانوس‌ها کاهش می‌یابد.

  3. حفاظت از حیات وحش: حیوانات و پرندگان ممکن است به طور تصادفی یا در جستجوی غذا از کیسه‌های پلاستیکی تغذیه کنند و در نتیجه با مشکلات جدی مواجه شوند. استفاده از کیسه‌های جامبو باعث کاهش این مخاطرات می‌شود.

  4. کاهش مصرف منابع طبیعی: تولید کیسه‌های جامبو از مواد بازیافتی یا موادی که نیاز به استخراج منابع طبیعی کمتری دارند، به کاهش فشار بر منابع طبیعی کمک می‌کند.

  5. توسعه عادت بازیافت: استفاده از کیسه‌های جامبو به عنوان یک گزینه قابل تکرار می‌تواند مردم را به عادت بازیافت و مدیریت مستمر پسماند ترغیب کند.

  6. افزایش آگاهی اجتماعی: استفاده از کیسه‌های جامبو و ترویج آنها می‌تواند آگاهی عمومی درباره اهمیت کاهش پلاستیک تک‌بار مصرف و حفاظت از محیط زیست را افزایش دهد.

با این حال، مهم است که کیسه‌های جامبو را همیشه به دقت و به درستی بازیافت کرده و به سیستم بازیافت منطقه خود هدایت کنید تا از مزایای کامل آنها برخوردار شوید.

بهترین کیسه جامبو بگ ایران - بهترین کیسه جامبو بگ ایران - بهترین نوع کیسه جامبو جامبو بگ قیر خرید بهترین کیسه جامبو

شرکت آذر آی دنیز با 20 سال سابقه کار در حوزره تولید و بسته بندی انواع کیسه های جامبو و ای بی سی تانک است.که یکی از اولین شرکت های ایران میباشد که صادرات محصول خود را به باللاترین سطح رساند کشور هایی که آذر آی دنیز کیسه های جامبو را ارسال میکند به شرخ زیر میباشد:

1.روسیه
2.تورکیه
3.عراق
4.چین
5.المان

و بسیاری از کشور های اوراپایی حالا برای تماس با ما کافیست QR CODE زیر را اسکن کنید،

Scan and contact us

اسکن کنید و با ما در ارتباط باشید.

اذر آی دنیز کیسه جامبو بسته بندی قیر IBC tank

صفحه چقدر برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. شمارش آرا: 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

GoTranslate»