5
(5)

کیسه جامبو چیست؟ و کاربرد جامبو بگ در این مقاله، به بررسی این موضوع می‌پردازیم. کیسه جامبو یکی از وسایل مورد استفاده در محیط‌های صنعتی است که از جنس مواد مقاومی ساخته می‌شود. این کیسه‌ها به دلیل ویژگی‌های خاص خود، در حمل و نقل بارهای سنگین و حجیم و در محیط‌های صنعتی مختلف، استفاده می‌شوند.

کیسه جامبو چیست؟ و کاربرد جامبو بگ

کیسه جامبو که با نام های جامبوبگ و بیگ بگ شناخته می شود به دسته ای ظروف صنعتی پارچه ای انعطاف پذیر اتلاق می شود که معمولا برای نگهداری و حمل نقل مواد مختلف کاربرد دارند.مزیت این نوع گونی ها ایمنی بالا و سهولت کاربری در حمل و نقل مواد مختلف می باشد.با رشد روز افزون فناوری و توسعه صنایع مختلف به طور متناوب شاهد تحول کیسه های جامبو بوده ایم.

کیسه جامبو از چه موادی تولید می‌شود؟

بسته بندی جامبو چیست؟ و کاربرد جامبو بگ
بسته بندی جامبو چیست؟ و کاربرد جامبو بگ

بسته بندی جامبو آذر آی دنیز که یکی از بهترین ها در نوع خو میباشد و صادرات بالایی دارد، از مواد با کیفیت و متنوعی ساخته می‌شوند تا از لحاظ دوام، مقاومت، و انعطاف‌پذیری به نیازهای کاربران پاسخ دهند. مواد اصلی معمولاً عبارتند از:

 1. پارچه با کیفیت: بسیاری از کیسه‌های جامبو از پارچه‌های با کیفیت و مقاوم ساخته می‌شوند. این پارچه‌ها ممکن است از نایلون، پلی‌استر، یا مواد طبیعی مانند کتان بافته شده باشند.
 2. مواد قابل بازیافت: برخی از تولیدکنندگان از مواد قابل بازیافت مثل پلاستیک‌های بازیافتی یا فیبرهای بازیافتی برای ساخت کیسه‌های جامبو استفاده می‌کنند، که در حفظ محیط زیست نقش مهمی دارد.
 3. فایبرهای پلیمری: فایبرهای پلیمری نیز معمولاً در ساخت کیسه‌های جامبو به‌کار می‌روند. این فایبرها از مواد مختلفی مانند پلی‌استر یا پلی‌پروپیلن به‌دست می‌آیند.
 4. مواد بافته‌شده: برخی از کیسه‌ها از مواد بافته‌شده‌ای مانند جوت یا کتان تولید می‌شوند که به آنها یک ظاهر طبیعی و شیک می‌بخشد.
 5. لایه‌های مقاوم: برخی از بسته بندی های جامبو دارای لایه‌های مقاوم در برابر آب و شرایط محیطی خاص هستند که کاربران را در برابر باران و شرایط ناگهانی محافظت می‌کنند.

هرچند که مواد مورد استفاده ممکن است متنوع باشند، اما هدف اصلی از استفاده از این مواد، ایجاد کیسه‌هایی با دوام، قابل استفاده مکرر، و دوستدار محیط زیست اس.

انواع کیسه جامبو بگ:

بسته بندی جامبو چیست؟ و کاربرد جامبو بگ
بسته بندی جامبو چیست؟ و کاربرد جامبو بگ
 • مدل 2 بند
 • مدل 4 بند
 • مدل U شکل
 • مدل 8 بند
 • مدل دسته غلافی
 • مدل قطعه تثبیت کننده
 • مدل اسلینگ بگ
 • مدل پالتی
 • بیگ بگ با یک دسته کلاهکی
 • بیگ بگ با دو دسته کلاهکی

کاربرد کیسه های جامبو:

1. خریدهای روزمره:

کیسه جامبو به عنوان یک جایگزین هوشمندانه برای کیسه‌های یکبار مصرف در خریدهای روزانه به کمک می‌آید. با قابلیت تاشو و جمع‌شدن، همیشه می‌توانید یک کیسه جامبو در دستان خود نگه دارید.

2. سفرهای شهری و مسافرت‌ها:

در سفرهای شهری یا مسافرت‌ها، کاربرد بسته بندی جامبو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این کیسه‌ها با فضای کمی که اشغال می‌کنند، به شما این امکان را می‌دهند که همیشه یک کیسه خالی برای خریدها یا یک جایزه جدید داشته باشید.

3. حمل اجناس سنگین:

مقاومت و دوام کیسه جامبو این امکان را می‌دهد که آن را برای حمل اجناس سنگین و حجیم نیز استفاده کنید. طراحی محکم و مطمئن این کیسه، به شما اطمینان می‌دهد که همیشه می‌توانید به این کیسه اعتماد کنید.

 آذر آی دنیز ارزان تیر کیسه جامبو ایران!
و اما در مورد قیمت کیسه جامبو های آذر آی دنیز باید با اطمینان به شما بگوییم که کمترین قیمت ایران را فقط در شرکت ما میتوانید پیدا کنید.
عنوان کیسه جامبو ارزان شما را به سمت کم کیفیت بودن سوق ندهد!
اثبات بهترین بودن ما در صادرات بیشمار کیسه جامبو به کشور های همسایه و اوروپایی میباشد.
که در این مورد هم یکی از اولین شرکت های ایران محسوب میشویم.

یکی دیگر از دلیل ارائه نکردن قیمت ها از طرف شرکت آذر آی دنیز، تغییر قیمت محصولاتی است که از پتروشیمی دریافت میکند.اما اصلی ترین دلیل این است که شما بصورت مستقیم با خود شرکت آذر آی دنیز در تماس باشید و هیچ دلالی دخالتی در خرید فروش نداشته باشد.

چرا از کیسه جامبو استفاده کنیم؟

استفاده از بسته بندی جامبو نه تنها به حفاظت محیط زیست کمک می‌کند بلکه به ما این امکان را می‌دهد که به یک زندگی مدرن، مسئولانه و کمتر پراکنده دست یابیم. با کاهش استفاده از کیسه‌های یکبار مصرف، ما می‌توانیم به پایداری محیط زیست کمک کنیم.
شرکت آذر آی دنیز تمامی موارد را در نظر دارد و برای شما بهترین ها را با ارمغان اورده است.برای مشاهده نوع بسته بندی و امکانات کارخانه حتما به صفحه بسته بندی قیرکیسه های جامبو بگ سر بزنید.

نحوه انتخاب بهترین کیسه جامبو!

در انتخاب بسته بندی جامبو :
به مواد ساخت،
اندازه،
و ویژگی‌های طراحی
توجه داشته باشید. از کیسه‌هایی با گواهینامه‌ها و استانداردهای محیط زیستی استفاده کنید و اینکه آیا قابلیت جمع‌شدن دارند یا خیر نیز یک نکته مهم است.

بسته بندی جامبو بگ آذر ای دنیز تمامی تست های سلامت دوخت و حفظ محیط زیست را با موفقیت پشت سر گذاشته و در نوع خود بهترین بحساب می آید.

جالب است بدانید که در شرکت آذر آی دنیز نظارت شبانه روزی بر روی تولید و دوخت کیسه جامبو میباشد تا بهترین خود را یه شما ارائه دهیم و عرصه بین المللی نیز بهترین صادرات را داشته باشیم.
شرکت ما با داشتن نیروی متخصص و فعال جزو اولین شرکت های ایران میباشد که صادرات را به بیشترین تعداد رسانده و در نمایشگاه های بین المللی غرفه های بی شماری را به خود اختصاص داده است.

خلاصه و نتیجه‌گیری (کیسه جامبو چیست؟ و کاربرد جامبو بگ)
بسته بندی جامبو نماد یک زندگی مسئولانه و هوشمند است. با انتخاب درست و استفاده بهینه از این کیسه‌ها، می‌توانیم به حفظ محیط زیست و ایجاد یک زندگی پایدارتر کمک کنیم. بنابراین، چرا منتظریم؟ از بسته بندی جامبو به عنوان جزء ضروری در زندگی روزانه خود استفاده کنیم و به محیط زیستمان احترام بگذاریم.

قیمت کیسه جامبو آذر آی دنیز 

و اما در مورد قیمت کیسه جامبو بگ قیر یک تنی آذر آی دنیز باید با اطمینان به شما بگوییم که کمترین قیمت ایران را فقط در شرکت ما میتوانید پیدا کنید.
عنوان کیسه جامبو ارزان شما را به سمت کم کیفیت بودن سوق ندهد!
اثبات بهترین بودن ما در صادرات بیشمار کیسه جامبو به کشور های همسایه و اوروپایی میباشد.
که در این مورد هم یکی از اولین شرکت های ایران محسوب میشویم.

یکی دیگر از دلیل ارائه نکردن قیمت کیسه جامبو یک تنی از طرف شرکت آذر آی دنیز، تغییر قیمت محصولاتی است که از پتروشیمی دریافت میکند.اما اصلی ترین دلیل این است که شما بصورت مستقیم با خود شرکت آذر آی دنیز در تماس باشید و هیچ دلالی دخالتی در خرید فروش نداشته باشد.تمام راه های ارتباطی با ما را در قسمت پایین این صفحه میتوانید جستجو کنید.

تعریف کلی کیسه جامبو

به دسته ای ظروف صنعتی پارچه ای انعطاف پذیر اتلاق می شود که معمولا برای نگهداری و حمل نقل مواد مختلف کاربرد دارند.مزیت این نوع گونی ها ایمنی بالا و سهولت کاربری در حمل و نقل مواد مختلف می باشد.با رشد روز افزون فناوری و توسعه صنایع مختلف به طور متناوب شاهد تحول کیسه های جامبو بوده ایم.

آیا آذر آی دنیز ارسال به تمام ایران را پشتیبانی میکند؟

بله! نه تنها تمام ایران بلکه به کشورهای دیگر نیز صادرات دارد.

چگونه با آإر آی دنیز در تماس باشیم؟

کافیست با شماره تماس های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.  984135513822+  ـ 984135513152+ ـ 989141168674+

صفحه چقدر برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. شمارش آرا: 5

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

GoTranslate»