اولین شرکت بسته بندی قیر با 10 سال سابقه

به دنیای بسته بندی باکس فلزی قیر آذر آی دنیز خوش آمدید ، جایی که نوآوری با عملی بودن در حوزه راه حل های بسته بندی روبرو می شود. در این اکتشاف دقیق ، ما به تفاوت های ظریف می پردازیم ، کشف کاربردهای متنوع ، مزایای و فرآیند پیچیده ای که برای ایجاد این بسته بندی منحصر به فرد انجام می شود.

باکس فلزی (باکس فلزی قیر) چیست؟

باکس پالت قیر فلزی نوعی دیگر از باکس پالت های فلزی تولیدی آذر آی دنیز می باشد. که از آن به منظور حمل و نگهداری قیر و دیگر مواد موجود در صنایع پتروشیمی استفاده می شود.

اندیشان صنعت در راستای بهینه سازی صنعت حمل و نقل قیر از لحاظ کیفی و اقتصادی برای تولید کننده ، مظروف کننده و همچنین مصرف کننده نهایی قیر ، اقدام به طراحی و تولید باکس فلزی قیر نموده که تحولی بزرگ در این صنعت برشمرده میشود و حوشبختانه این محصول با استقبال گسترده صاحبان این صنعت قرار گرفته است.

Metal box

باکس فلزی 

باکس فلزی
باکس فلزی قیر

شاید برایتان این سوال پیش بیایید که با وجود استقامت کیسه های قیر آذر آی دنیز چرا داخل باکس فلزی قرار میگرد؟!

پس بیایید مزیت های باکس فلزی را برایتان بیان کنیم!

1.عدم شکستگی در حین حمل و نقل و تخلیه و بارگیری

2.سبکتر بودن نسبت به باکس پالت چوبی

3.عدم اشتعال پذیری

4.عدم کپک زدگی

5.قابلیت انبار بین 2 تا 4 عدد باکس پالت روی یکدیگر ( بسته به وزن و طرح دلخواه )

6.ظرفیت بارگیری 1 تن قیر (بین 4 تا 5 بشکه قیر)

7.حافظ محیط زیست به علت عدم قطع درختان

آذر آی دنیز حامی محیط زیست

استفاده از کیسه‌های جامبو  آذر آی دنیز به عنوان گزینه‌ای محیط‌زیستی و دوستدار محیط زیست مطرح شده است. در ادامه به برخی از مزایای استفاده از کیسه‌های جامبو برای محیط زیست اشاره می‌شود:

  1. بازیافت و کاهش پلاستیک تک‌بار مصرف: کیسه‌های جامبو معمولاً از مواد بازیافتی یا قابل تجدید مصرف ساخته می‌شوند، که به کاهش نیاز به تولید پلاستیک تازه و افزایش چرخه حیات مواد کمک می‌کند.

  2. کاهش آلودگی محیط زیست: با استفاده از کیسه‌های جامبو، مصرف پلاستیک‌های تک‌بار مصرف کاهش می‌یابد و در نتیجه آلودگی محیط زیست به ویژه دریاها و اقیانوس‌ها کاهش می‌یابد.

  3. حفاظت از حیات وحش: حیوانات و پرندگان ممکن است به طور تصادفی یا در جستجوی غذا از کیسه‌های پلاستیکی تغذیه کنند و در نتیجه با مشکلات جدی مواجه شوند. استفاده از کیسه‌های جامبو باعث کاهش این مخاطرات می‌شود.

  4. کاهش مصرف منابع طبیعی: تولید کیسه‌های جامبو از مواد بازیافتی یا موادی که نیاز به استخراج منابع طبیعی کمتری دارند، به کاهش فشار بر منابع طبیعی کمک می‌کند.

با این حال، مهم است که کیسه‌های جامبو را همیشه به دقت و به درستی بازیافت کرده و به سیستم بازیافت منطقه خود هدایت کنید تا از مزایای کامل آنها برخوردار شوید.

با بهترین کیفیت

در آذر آی دنیز

ارزان ترین کیسه جامبو

ارزان ترین کیسه جامبو

همانطور که در ویدئو های قسمت بالا مشاهده کردید آذر آی دنیز در بخش تولید یکی از بهترین ها در صنعت کیسه جامبو (بسته بندی قیر) بحساب می آید.که در تمامی بخش های تولید به خود کفایی کامل رسیده است.
اما بخشی که مارا با سایر رقبا متمایز میکند قیمت کیسه جامبو های شرکت آذر آی دنیز میباشد.ارزان ترین کیسه جامبو ایران با بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان آورده ایم.
برای مطالعه بیشتر کلیک کنید.

کیسه جامبو ارزان باکس فلزی قیر
اذر آی دنیز کیسه جامبو بسته بندی قیر IBC tank

شرکت آذر آی دنیز با 10 سال سابقه کار در حوزره تولید و بسته بندی انواع باکس فلزی قیر است.این شرکت اولین شرکت ایران میباشد که  صادرات کیسه های بیتوبگ و فلکسی را به بالاترین سطح رسانده است. کشور هایی که آذر آی دنیز کیسه های جامبو را  ارسال میکند به شرح زیر میباشد:

1.روسیه
2.تورکیه
3.عراق
4.ترکمنستان
5.ارمنستان

و بسیاری از کشور های اروپایی حالا برای تماس با ما کافیست QR CODE زیر را اسکن کنید،

پل های ارتباطی

با ما در ارتباط باشید

پیج ایستاگرام آذر آی دنیز باکس فلزی بسته بندی قیر جامبوبگ

شماره های تماس:

 984135513822+  ـ 984135513152+ ـ 989141168674+

Scan and contact us

اسکن کنید و با ما در ارتباط باشید.

 

 

اذر آی دنیز کیسه جامبو بسته بندی قیر IBC tank

شماره فکس: 9841۳۵۵۱۳۰۶۳+

GoTranslate»